دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز بهشهر

دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز بهشهر

دفاع مقدس سرچشمه ارزش های متعالی انسانی است

سردار محمد آقاجانی از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس تمام نشده است و امروز هم در یک جنگ تمام عیار اقتصادی، سیاسی و فرهنگی با دشمن قرار داریم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی مازندران، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در واحد استان مازندران برگزار شد.

سردار محمد آقاجانی پیشکسوت دفاع مقدس در این مراسم گفت: همه ما مدیون دفاع مقدس هستیم که به راستی سرچشمه پاکی، گذشت، صلابت، ایثار و از جان گذشتگی و در یک کلام ارزش های متعالی انسانی است بنابراین باید حرمت خون شهدا را نگه داریم، از کیان انقلاب اسلامی دفاع کنیم، همسنگر خوبی برای جانبازان و ایثارگران باشیم و به فرموده مقام معظم رهبری آماده کار و جهاد در وسط میدان باشیم.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی مازندران نیز طی سخنانی در این مراسم اذعان داشت: در برهه های مختلف انقلاب اسلامی شاهد معجزات فراوانی بودیم. در هشت سال دفاع مقدس توکل به خداوند متعال، رشادت های رزمندگان سرفراز اسلام، از خودگذشتگی، ایثار و جانفشانی مردم همیشه در صحنه ایران و رهبری داهیانه امام راحل(ره) رمز پیروزی ملت بزرگ ایران بر دشمن بعثی متجاوز بود.

دکتر رضا لحمیان ادامه داد: اقتدار و امنیت امروزمان را مدیون خون شهدا، آزادگان، جانبازان و رزمندگان هستیم. این عزیزان تمام هستی خود را در طبق اخلاص گذاشتند و تقدیم انقلاب و میهن اسلامی مان کردند.

در ادامه این مراسم از خانواده شهید رضا شیخی تجلیل بعمل آمد.

ستوان دوم شهید «رضا شیخی» دانش آموخته رشته کاردانی حقوق ثبتی مرکز علمی کاربردی بهشهر مرداد ماه سال جاری، در پی حمله تروریستی ناجوانمردانه اشرار و کوردلان معاند به واحد گشت پلیس راه در محور خاش به تفتان  همراه با ۳ نفر از مأموران غیور پلیس راه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

منبع:https://ma.uast.ac.ir/

پیام های خوانندگان :


دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *