دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز بهشهر

دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز بهشهر

۱۸ عنوان دوره کوتاه مدت علمی کاربردی تقاضا محور تصویب شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، پنجاه و چهارمین جلسه کارگروه آموزش‌های عالی کوتاه مدت علمی کاربردی به ریاست دکتر کشت‌کار معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی و با حضور اعضای کارگروه برگزار شد.

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از صدور مجوز اجرای 18 عنوان دوره کوتاه مدت علمی کاربردی در گروه‌های آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برای 10 واحد متقاضی در 7 استان مختلف خبر داد و افزود: این دوره‌ها ظرفیت آموزش قریب به 1035 مهارت‌جوی واجد شرایط را بر عهده دارند.

وی به متقاضیان اجرای دوره‌های آموزشی کوتاه مدت دانشگاه جامع علمی کاربردی اشاره کرد و گفت: علاوه بر مراکز آموزش علمی کاربردی،  سایر موسسات آموزشی از جمله موسسه آموزش عالی آزاد چتر دانش با زمینه فعالیت در حوزه وکالت و حقوق متقاضی اجرای این دوره‌ها هستند.

دکتر کشت‌کار در پایان بیان کرد: فهرست مجوزهای صادره دوره‌های کوتاه مدت علمی کاربردی نشست مذکور به شرح جدول ذیل می‌باشد، که متعاقباً با صدور موافقت‌نامه رسمی به هر واحد استانی این دانشگاه ابلاغ می‌شود. علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر از کم و کیف مشخصات دوره‌های مذکور می‌توانند با واحد استانی مربوطه تماس حاصل نمایند.

 

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاع بیشتر از مشخصات دوره‌های یاد شده با واحدهای استانی مربوطه تماس حاصل نمایند و یا از طریق سامانه ساتب (https://sateb.uast.ac.ir) از آخرین وضعیت دوره های کوتاه مدت علمی کاربردی در شرف ثبت نام مطلع شوند.

پیام های خوانندگان :


دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *