دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز بهشهر

دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز بهشهر

از دو عنوان کتاب با محوریت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نوشته اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی رونمایی شد

به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان؛ همزمان با دومین سالگرد عروج شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، همایش نخبگانی سردار دل ها با مشارکت اساتید دانشگاه، دانشجویان، معلمان آموزش و پرورش و دانش آموزان و با حضور حجت الاسلام علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان کرمان، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان، پروفسور زاهدی نماینده مجلس شورای اسلامی، دکتر دلاور مدیرکل دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محسن شمسی واحد استانی کرمان، روسای دانشگاه های استان کرمان و سایر مسئولین استانی در شهر کرمان برگزار شد.

در این همایش از دو عنوان کتاب با محوریت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که توسط مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان به رشته تحریر در آمده بود رونمایی شد. 

کتاب اول با عنوان "سایه سار امنیت جنوب شرق کشور" که نگرشی بر اقدامات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در دهه 70 است توسط دکتر وحید عضدی و محمد حسن میرزایی از اساتید مرکز آموزش علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان و با حمایت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان تألیف شده است.

این کتاب در راستای شناخت‌‌، حفظ و انتشار مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی، به مرحله سوم زندگی ایشان در دهه 70 در جنوب و شرق کشور و نقش این شهید والامقام در تولید امنیت این مناطق که تاکنون کمتر بدان اشاره شده است، پرداخته است.

کتاب دوم با عنوان "بیانیه گام دوم انقلاب و مکتب سلیمانی" گزاره های مرتبط با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در مکتب شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی توسط دکتر وحید عضدی و فاطمه زابلی راینی از اساتید مرکز آموزش علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان کرمان و با حمایت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان نیز به تالیف درآمده است.

دکتر عضدی مولف کتاب در حاشیه این مراسم گفت: این کتاب بخش کوچکی از مجموعه‌ای چند جلدی است که در آینده نزدیک به رشته تحریر درمی آید.

 

 

منبع خبر : https://www.uast.ac.ir/fa/news/58849

پیام های خوانندگان :


دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *