دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز بهشهر

دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز بهشهر

بیانیه دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن

دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت فرا رسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و یوم الله 22 بهمن ، بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، در بیانیه دانشگاه آمده است:

بسمه تعالی

22 بهمن یادآور خروش حماسی مردم با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در برابر نظام استبداد و استکبار جهانی و به ثمر نشستن نهضتی بی‌بدیل و نمادی از وحدت، همدلی و همراهی برای حفظ اقتدار ایران عزیزمان است. 
انقلاب شکوهمند اسلامی با بروز تحولاتی عظیم در عرصه‌های علمی ، فرهنگی و اجتماعی کشور، دستاوردهای بسیار شگرف و ارزشمندی به همراه داشته است به گونه ای که اکنون پس از گذر از فراز و    نشیب های بسیار و با مجاهدات شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و با همت مردان و زنان این مرز و بوم؛ قله‌های رفیع پیشرفت را در عرصه‌های مختلف نظامی، دفاعی، فناوری، مهارتی، ورزشی و ... فتح کرده و در اوج اقتدار؛ الهام بخش حرکت‌های انقلابی سایر مسلمانان و زمینه‌ساز اهتزاز پرچم اسلام در سراسر جهان است.
برای تداوم حرکت متعالی نظام اسلامی به رهبری حکیمانه حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی)؛ دانشجویان ، مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع علمی کاربردی در سراسر کشور همگام با اقشار مختلف مردم شهید پرور ایران اسلامی ، با حضوری گسترده و پرشورتر از همیشه، در راهپیمایی وحدت آفرین 22 بهمن ؛ ضمن اعلان انزجار از مستکبران و ایادی آنان ، عظمت اسلام و انقلاب و را به معرض نمایش خواهند گذاشت.

پیام های خوانندگان :


دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *